Futbol Kukla Kafa Topu Türkçe 2018 4.1 APK MOD

Futbol Kukla Kafa Topu Türkçe 2018 4.1 APK MOD

Download Latest Version of Futbol Kukla Kafa Topu Türkçe 2018 4.1 APK MOD Game / App ( Unlimited Money )

Mobil cihazların bireylerin hayatına büyük bir hızla girmesi beraberinde birçok uygulamanın da hızlı olarak üretilmesine neden olmuştur. Oyunlar da bu uygulamalar arasında olmakla birlikte Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda oynanabilecek olan online futbol oyunu futbol kukla kafa topu ücretsiz bir şekilde marketten indirilebilmektedir. Futbol oyunları arasında en çok tercih edilen oyun seçeneği olarak oyun alışılmışın dışında oyuncunun isteğine göre şekillenmektedir.

Futbol Kukla Kafa Topu Özellikleri

Muhteşem grafikler ile birlikte oynanabilecek olan bu çevrimiçi futbol oyunu ana menü kısmında ve ayarlar kısmında yer alan oyun müziği ve ses efektlerini kapatma modu ile bulunulan ortama göre şekillendirilebilmektedir. Oyun içerisinde yer alan futbol maçları ülkelere göre düzenlemiş olmakla birlikte; Türkiye, Japonya, Azerbaycan, Almanya, Amerika gibi ülkelerin yanı sıra toplamda 32 adet ülke takımı bulunmaktadır. Türkiye milli takım oyuncusu olarak bu oyunu oynayabilmek mümkün olur.

Futbol Kukla Kafa Topu Yenilikleri

Oyun içerisinde yazılımcıların gerçekleştirmiş oldukları yenilikler ile beraber son sürümde oyunu oynayabilmek mümkündür. Kukla maç oyunu kapsamında yapılmış olan yenilikleri bakıldığı zaman görünüm düzenlemeleri ile beraber bir kaç hatanın düzeltildiği bilgiler arasında yer alır. Oyun simgesinin değiştirilmesi, milli takım oyuncuları ile milli marşların eklenmesi ve oyuncuların görsel efektlerinin düzeltilmesi yapılan yenilikler arasında yer almaktadır. Maç karşılaşmaları milli marşlar ile başlayarak oyuncunun oyuna tamamen giriş yapması sağlanır.

Futbol Kukla Kafa Topu Teknik Özellikleri

Tolga Mobil Studio şirketi tarafından üretimi ve geliştirilmesi yapılarak Android işletim sistemine sahip olan cihazların Google Play Store marketinde bulunan kafa topu oyunu ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir. Android 4.1 ve üzerindeki sürümlerde çalışmakta olan bu oyun seçeneği futbol oyunlarının en çok tercih edilenleri arasında yer almakla birlikte markette 5.000’in üzerinde indirilme sayısına sahiptir. 30 Haziran 2018 tarihi ile son güncellemesini almış olan oyun 4.0 mevcut sürüm numarası ile oynanabilir. Oyun içi satın alma ögeleri olmamakla birlikte tamamen ücretsiz olarak oyunun keyfini çıkarabilmek oyun severler adına mümkündür.
Mobile devices in the lives of individuals together into a great many applications rapidly has resulted in the production as fast. Games that can be played on the online football game device with the Android operating system, although the dummy head football between these applications can be downloaded free from the grocery ball. Football game between the most preferred game play options are shaped by the player’s unusual request.

Puppet Soccer Head Ball Features

Gorgeous graphics that can be played along with this online football game main menu and settings in the section of the game off the music and sound effects mode and can be tailored to the current environment. Although located within the Games football matches have been arranged according to the countries; Japan, Turkey, Azerbaijan, Germany, has a total of 32 national teams, as well as countries such as the United States. Turkey as a national team player would be able to play this game.

Puppet Soccer Head Ball Innovations

Games in which they have made together with innovations in the latest version of software developers it is possible to play the game. Puppet match games with innovation, made under the regulations takes place between appearance when viewed from a few mistakes corrected the information. Changing the game icon, with the addition of the national anthem and the national team players are among the innovations made the correction of visual effects. Match events is provided to fully access the game’s players, starting with the national anthems.

Puppet Soccer Head Ball Specifications

Tolga Mobile Studio production and made by the company to develop the Android operating system device with the Google Play Store head ball game in the store can be downloaded in a free way. being among those most preferred option of this game in the football game that was running on Android version 4.1 and together have over 5,000 downloads of the market. June 30, 2018 date of the last update which received 4.0 games playable with the current version number. Although not completely free purchase in-game items to enjoy the game play is possible in the name of love.
ÇOK YAKINDA AZERBAYCAN MİLLİ TAKIMI HAZIRLIKLARI TAMAMLANACAKTIR
OYUNDA YAŞADIĞINIZ SORUNLARDAN DOLAYI OLUMSUZ YORUM YAPMADAN ÖNCE BİZE İLETİN
DESTEKLERİNİZE İHTİYACIMIZ VAR.
Futbol Kukla Kafa Topu Türkçe 2018 oyunumuza.
Milli Takım Oyuncuları ve Milli Takım Marşı Eklendi.
Eklenen Oyuncular
Arda Turan,Emre Mor,Cenk Tosun,Burak Yılmaz,Gökhan Gönül,Selçuk İnan ve Son olara Ozan Tufan.
İsteklerinizi her zaman önemsiyoruz sizlerden tek isteğimiz 5 Yıldız ile Puanlayarak Bize Destek Olmanızdır.

Game / App Information of Futbol Kukla Kafa Topu Türkçe 2018

App Name Futbol Kukla Kafa Topu Türkçe 2018
Package Name com.tolgayazilim.futbolkuklakafatopu
Version 4.1
Rating ( 66 )
Size 32.8 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2018-07-28
Installs 5,000+
Category Games, Sports

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *