Hoop Fly 1.42 APK MOD

Hoop Fly 1.42 APK MOD

Download Latest Version of Hoop Fly 1.42 APK MOD Game / App ( Unlimited Money )

Keşke sinir bozucu sineklere karşı böyle bir sinek yakalayıcımız olsa. Sinek görünce çıldıran bu sinek avcısını serbest bırak ve sinir bozucu sineği yakala.

Oynamak için iki farklı modumuz var

1) TapTap mode : Bu modda sinek yakalayıcımızı sağ ve sol parmak izlerine tıklayarak yukarı tırmandırıyoruz. Ne kadar seri basılırsa okadar hızlı tırmanır. Sinek yakalayıcısının önünde bir engel yok ise bir sağ bir sol tekrar ederek combo ile daha hızlı tırmana bilirsiniz.

2) Draw mode : Bu modda ise sinek yakalıyıcısının kolları yok ve tırmanmak yerine parmağınızla ekrana çizdiğiniz çizgilere basıp zıplayarak ilerliyor. engellere çarpmamak için hangi açıyla çizmen gerektiğini hesapla ve sinek yakalayıcısının altına çiz bırak yukarı zıplasın.

İki modda da level arttıkça sinek hızlanır ve yakalaması gitikçe zorlaşır. ve amacın sinek çok fazla kat yükselmeden yakalamak. leveldeki kat sayısı levele bağlıdır. Level yükseldikçe katlar artar. eğer son kata kadar sineği yakalayamazsan kulvarın üstü kapanır ve o bölümden yıldız alamadan geçersin.

İki moda da her bir levele 1 tane sinek kazanırsın.

Bu sinekler ile sinek avcısının zıplama gücünü veya tırmanma gücünü yükseltip daha hızlı yukarı çıkmasını sağlaya bilirsin.

İki modunda sinek , yıldız , güçlendirme ve güçlendirme değerleri birbirinden bağımsızdır. Hangi tarz hoşuna gidiyorsa ona odaklan!

Parmak yeteneği isteyen bu oyun tam kafayı yedirtmelik 🙂
I wish we had such a fly catcher against the annoying flies. Release this crazy fly hunter when you see the fly and catch the annoying fly.

We have two different modes to play

1) TapTap mode: In this mode, we catch our fly catcher by clicking on the right and left fingerprints. The faster the series is pressed, the faster it climbs. If there is no obstacle in front of the fly catcher, you can climb faster with a combo by repeating one right one left.

2) Draw mode: In this mode, the fly collar doesn’t have any arms and instead of climbing, it moves by jumping on the lines that you draw on the screen with your finger. Calculate the angle at which you must draw to avoid hitting the obstacles and bounce the line below the fly catcher.

As the level increases in both modes, the fly accelerates and becomes harder to catch. and your goal is to catch the fly without rising too much floor. The number of floors in the level depends on the level. The higher the level, the higher the floors. If you don’t catch the fly up to the last floor, the lane will be closed and you can’t get a star from that section.

You can win 1 fly for each level.

With these flies you can increase the jumping power or climbing power of the fly hunter and make it go up faster.

In two modes, the fly, star, boost and boost values ​​are independent of each other. Focus on what style you like!

Fingering skill this game is a complete nagging 🙂
Teşekkürler ve takip metni
Reklamlar 3 oyunda bir değil 10 oyunda bir gösterilecek şekilde ayarlandı.

Game / App Information of Hoop Fly

App Name Hoop Fly
Package Name com.belyum.hoopfly
Version 1.42
Rating ( 73 )
Size 37.1 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2019-03-10
Installs 500+
Category Action, Games
Developer

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *