http://majorpak.com
Fun 101 Okey 1.6.125.167 APK MOD
ABC

Fun 101 Okey 1.8.278.318 APK MOD

March 18, 2020 0 By pakadmin

Last Updated on

Yeni Fun Okey 101 Canlı destansı çıkışını yapıyor. Günlük oturum açma da tonlarca bedava çip! Yenilikçi yaklaşımı ile eleme turnuva modu sayesinde oyun daha eğlencelidir.Kazanmanız için çok büyük olanaklar sağlar. Bırakın Fun Okey 101 Canlı sizi büyük bir deneyimin içine alsın. Şimdi ücretsiz indirebilirsiniz!

Oyun Özellikleri

Bedava Günlük Çipler
Hergün giriş yaparak tonlarca bedava çip kazanın! Online olduğunuz sürece de bedava hediye paketleri kazanın. Çipleriniz bittiği için endişelenmeyin size yardımcı olacağız.

Turnuvalar ve Ödüller
Bütün yeni turnuva modlarına giriş yapın. Böylece rekabet ederek, daha fazla meydan okuyarak farklı seviyelerde gerçek ödüller kazanın.
Daha İyi Sosyal Deneyim:
Facebook arkadaş listenizde online olan arkadaşlarınızın masalarına tek bir tıkla oturun. Arkadaşlarınızla birlikte oyunun tadını çıkarın ve birbirinize çip gönderin. Arkadaşlarınıza her zaman güvenebilirsiniz!

Hızlı Sıralanma
Bir masaya hızlı bir şekilde dahil olmak gerçekten çok zor değil mi?
Markette yer alan diğer 101 oyunlarına göre daha hızlı bir şekilde sıralanmanızı sağlayan bir sistem geliştirdik. Beklemeden hemen oyunun keyfini çıkarın!

Daha Fazla Etkinlik Ödülleri
Oyunumuzda geniş kapsamlı bir etkinlik sistemi vardır. İstediğiniz kadar oynayarak tonlarca ödül alabilirsiniz. 101 oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!
Oyundaki Bize Ulaşın kısmından Müşteri hizmetlerine erişebilirsiniz. Karşılaştığınız herhangi bir sorun veya sorular için buradan size yardımcı olunacaktır. Ayrıca bize aşağıdaki platformlardan da ulaşabilirsiniz: [email protected]

Facebook: https://www.facebook.com/FunOkey101/
1. Double the bottom of the CHAMPION from 1M gold coins to 2M and the bottom of CHAMPION the from 2M gold coins to 10M .
2. Add a diamond to the playing field.
3. The reward for the call charge of the competition venue increases.
4. The champions of the 5 charts have added special chat effects.
5. The mall has added some small diamonds to the gold coins.

ABC