http://majorpak.com
ABC

Lavinsta Arkadaşlık sitesi – Tanışma ve Sohbet 2.0 APK App

June 3, 2020 0 By pakadmin

Lavinsta Arkadaşlık sitesi – Tanışma ve Sohbet  – Evlilik yolunda yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak ve yeni arkadaş bulmak için artık hizmetinizde yepyeni bir tanışma uygulaması var! Lavinsta Arkadaşlık Sitesi, haiz olduğu sıradışı özelliklerle sizleri en gerçek, en farklı ve kendinize en yakın hissedeceğiniz yeni arkadaşlar ile buluşturuyor. Tanışma, flört ve akabinde arkadaşlıkla başlayan hikayeniz, evlilik yolunda sımsıcak bir ilişkiye dönüşmek üzere!

Arkadaşlık siteleri arasında tanışma ve sohbet platformunun farkı ile öne çıkan Lavinsta, sizler için her ayrıntıya özen gösterdi.

Ücretsiz olarak kaydolabileceğiniz arkadaşlık sitesi Lavinsta’da, detaylı arama motorunun incelikleriyle kendinize en uygun bay bayan arkadaş ile sohbet edebileceksiniz.

Anasayfada ücretsiz paylaşım yapabilecek, mevcut olanlara ise yorum yazarak sosyal bir arkadaşlık platformunun içinde kendinizi bulabileceksiniz.

Profiline girdiğiniz üyeleri takip edebilecek, hediye gönderebilecek, göz kırpabilecek, ve mesajlaşabileceksiniz.

Görmek istemediğiniz üyeleri engelleyerek huzurla uygulamayı kullanmaya devam edebilecek, şikayet ettiğiniz ya da öneriniz olan konuları tek tık ile yönetime iletebileceksiniz. Rahatsız olduğunuz paylaşım ve yorumlar için de aynı şey geçerli!

Üyelere ışık hızında mesaj gönderebilecek, okundu bilgisini görebileceksiniz. Sınırlı mesaj hakkınızı profillere puan vererek kazanacağınız kredilerle arttırabilecek, her gün giriş yaparak hediye mesajlaşma hakkı sayınızı gün gün arttırabilecek, bazen de sürpriz hediyelerimizin tadına varacaksınız!

Lavinsta’da aradığınız sevgiliyi bulmanız için her şey var. Eğer hazırsanız, aşk kapınızı çalmak üzere. Hesap açın paylaşın, yorumlayın, hediye gönderin arayın mesajlaşın ve hayatınızın aşkını nihayet bulun.

Dahası mı? Biz kapıyı gösteririz. Girip girmemek size kalmış..
To meet new people on the road to marriage, to meet and make new friends at your service now has a brand new dating app! Lavinsta Dating Site, with the extraordinary features that you have the most real, the most different and closest to you will meet with new friends. Dating, dating and then friendship, your story begins to turn into a warm relationship on the way to marriage!

Lavinsta, which stands out with the difference of dating and chat platform between the dating sites, has paid attention to every detail for you.

You can register for free on the dating site Lavinsta, with the subtleties of the detailed search engine you will be able to chat with the most suitable male female friends.

You will be able to share for free on the homepage and find yourself in a social friendship platform by writing comments to existing ones.

You will be able to follow the members you enter into your profile, send gifts, blink, and message.

By blocking members that you do not want to see, you will be able to continue to use the application peacefully, you will be able to forward the issues you have complained or suggestions to the management with a single click. The same goes for sharing and comments you’re disturbed!

You will be able to send messages at the speed of light to the members and see the read information. You will be able to increase your limited message rights with the credits you earn by giving points to the profiles, you can increase your number of gift messaging rights by logging in every day and sometimes you will enjoy our surprise gifts!

Lavinsta has everything you need to find the lover you’re looking for. If you’re ready, love is about to knock on your door. Open an account, share, comment, send gifts, call, text and finally find the love of your life.

What more? We’il show you the door. It’s up to you whether you go in or not.
Lavinsta baştan aşağı yenilendi! Mükemmel bir deneyim için her şey hazır!

com.lavinsta.lavinsta

100,000+

Android 4.2+

ABC